Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10503
Stary 06.07.2011, 09:53
bkl napisał(a):Wyświetl post
A może Irka to by było super wzmocnieie napadu
Ireneusz Jeleń nie może znaleźć klubu 06.07.2011
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...7&temat=112798
Była już o nim dyskusja, i uwierz mi zdecydowana większość nie widzi w nim wzmocnienia...
Odpowiedz cytując