Wyświetl pojedynczy post
Misha[Pl]
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50028
Stary 06.07.2011, 09:38
flamengista napisał(a):Wyświetl post
O poziomie 2 ligi holenderskiej i 1 belgijskiej, jak również o transferach innych polskich klubów piszemy w innym miejscu.
I w taki o to sposób zabija się jedne z niewielu merytorycznych i ciekawych dyskusji na tym forum, które jak by nie patrzeć są bardzo mocno związane z tematem "polityka transferowa Wisły. Żenada.
Widać trzeba wrócić do postów typu "Stan rządzi", "musi być opcja pierwokupu", "Cupiał sprzedaję Wisłę". Może będzie miałko ale na pewno przepisowo.
Odpowiedz cytując