flamengista napisał(a):

|
O poziomie 2 ligi holenderskiej i 1 belgijskiej, jak również o transferach innych polskich klubów piszemy w innym miejscu.
|
I w taki o to sposób zabija się jedne z niewielu merytorycznych i ciekawych dyskusji na tym forum, które jak by nie patrzeć są bardzo mocno związane z tematem "polityka transferowa Wisły. Żenada.
Widać trzeba wrócić do postów typu "Stan rządzi", "musi być opcja pierwokupu", "Cupiał sprzedaję Wisłę". Może będzie miałko ale na pewno przepisowo.