Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
LukaszK111
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
3737
06.07.2011, 09:33
Ja sobie wchodze w bet extra i zmieniam rozdzielczosc u siebie na najmniejsza i jest super
LukaszK111
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LukaszK111
Znajdź inne posty napisane przez LukaszK111