|
Areksen - świetny post a w zasadzie zbiór cytatów pokazujący specyfikę tego Forum.Kilka dni temu zrobiłem podobne porównanie z opiniami na temat Diaza w momencie w którym od Nas odchodził i teraz kiedy może do Wisły przyjść.Generalnie przynajmniej 40-50% tutaj piszących żyje w oderwaniu od rzeczywistości i jest przekonana, że załatwienie realnego transferu jest tożsame z kupieniem zawodnika w FM a połowa zawodników z najmocniejszych lig w Europie całymi dniami ślini się tylko żeby dostać ofertę z Wisły (oczywiście jedynie głupi Basałaj i Valckx o tym nie wiedzą)...
|