|
Mam takie pytanie. Gdzieś pojawiały sie informacje, że od tej rundy żeby wejść na stadion na jakikolwiek mecz trzeba będzie posiadać wyrobioną KK, prawda to? Czy to oznacza, że jeśli wpadnie do mnie np. kuzyn z Tarnowa, nie będe mógł mu kupić biletu jak wcześniej, dopóki nie wyrobi KK? Czy zostaje tak jak było dotychczas: PESEL i dane na bilet papierowy bez konieczności posiadania KK?
|