dynek.pl napisał(a):

|
Dziwie sie, ze Partizan pozwala Jovanovicowi trenowac tyle czasu w klubie, ktory nie jest w stanie go pozyskac.
|
Jak nie jest w stanie go pozyskać?
Skąd takie dziwne info?
Wydawało mi się, że sprawa jest jasna: wszystko jest już uzgodnione, czekamy na oficjalne stanowisko serbskiego związku (na piśmie) odnośnie dyskwalifikacji Jovanovica.
Temat jest wałkowany nie od dziś więc nie rozumiem, po co piszesz takie rzeczy...