|
Dziwie sie, ze Partizan pozwala Jovanovicowi trenowac tyle czasu w klubie, ktory nie jest w stanie go pozyskac.
Nie zdziwie sie jak gosc wkrotce wroci do Belgradu tym bardziej, ze jego dyskwalifikacja zostala skrocna wiec od
wrzesnia moglby juz grac.
|