Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10501
Stary 06.07.2011, 08:18
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Ludzie skończcie piepszyć głupoty o Realach i Barcelonach - to nie miejsce na wasze żałosne spory między pseudosympatykami innych niz Wisła klubów !! Jeszcze żebyście coś mądrego pisali ale wy sie zastanawiacie czy Pinto jest lepszy od CRonaldo ...
Naprawdę wypada się zastanowić zanim przeniesiecie poziom onetowych dyskusji na forum.
Jeśli nie potrafisz odczytać sensu Naszych wypowiedzi i co autor ma faktycznie na myśli (kłania się interpretacja i zrozumienie, ale sądząc po Twoich wpisach w innych tematach widać, że na lekcjach jeszcze tego nie miałeś), to proszę Cie nie udzielaj się. Dodatkowo skoro Ci tego typu wpisy przeszkadzają dodaj moją skromną osobę do ignorowanych a uwierz mi, że momentalnie Twój świat będzie lepszy i nie będziesz musiał czytać moich "wypocin".


Bez pozdrowień
Odpowiedz cytując