ziz99 napisał(a):

Też uważam, że na nasz poziom ligi może być gwiazdą. Zaskakujące też jest to, że decyduje się przyjść do Polski a nie np. 2 Bundesligi ... . Wiek też idealny.
|
Dlaczego zaskakujące? W Śląsku ma możliwość gry w pucharach oraz na nowiutkim stadionie. On już się w drugich ligach nagrał i na pewno chce w końcu o coś powalczyć.