Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3513
Stary 06.07.2011, 08:16
ziz99 napisał(a):Wyświetl post
Też uważam, że na nasz poziom ligi może być gwiazdą. Zaskakujące też jest to, że decyduje się przyjść do Polski a nie np. 2 Bundesligi ... . Wiek też idealny.
Dlaczego zaskakujące? W Śląsku ma możliwość gry w pucharach oraz na nowiutkim stadionie. On już się w drugich ligach nagrał i na pewno chce w końcu o coś powalczyć.
Odpowiedz cytując