Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22575
Stary 06.07.2011, 08:10
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Włączam komputer o godzinie 8 rano, a zegarek wskazuje w komputerze np. godiznę 16 i datę wczorajszą. Tak codziennie muszę ustawiać czas. Co się dzieje ? wie ktoś jak temu zaradzić ?
Najprawdopodobniej wyczerpała Ci się bateria podtrzymująca CMOS. Najczęściej zdarza się to co 2-3 lata. Jeżeli się znasz na tym choć trochę, trzeba rozkręcić komputer i na płycie głównej znajdziesz gniazdo baterii. Bateria najczęściej ma kształt okrągłej pastylki, jest podobna lecz większa od tych stosowanych w zegarkach.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując