Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1213
Stary 05.07.2011, 22:49
SiD1894 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli w rundzie wiosennej miałem karnet na G3, rząd X to jeśli powiem że chcę karnet na C3 to dostanę to samo miejsce tyle że na C3 tak?

A jeżeli kupujesz karnet na młyn to ty patrzysz jakie i siedzisz na swoim miejscu
Odpowiedz cytując