Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1210
Stary 05.07.2011, 22:43
mkp13 - sprawdź priv, nie będę się chwalił ale obkminiłem niezawodny sposób na problemy w Twoim stylu

domin_czyzyny napisał(a):
Fialo, tak jest co sezon - narzekanie na ceny. Pamiętasz jak było w zimie - dramat.
Jest taniej, co nie znaczy, że za darmo - jak część osób by tutaj chciało...
Masz rację, w zimie to masakra była... Na szczęście, teraz widzę, że głosów krytykujących ceny nie ma wręcz wcale i bardzo dobrze, bo to byłaby już przesada. Jesteśmy Mistrzem Polski, gramy na nowowybudowanym stadionie, więc ceny miałyby prawo być wyższe! A tak nie jest!! I brawo dla ludzi, którzy podjęli taką decyzję - ktoś nie pomyślał portfelem jak w warszawie (karnety po 600-500 PLN) tylko z myślą o zapełnieniu stadionu. I to cieszy.

Zresztą - tak jak napisał Don Donson. Na wszystko może braknać - ale nie na karnet. Sorry 135 pln - niektórzy tyle w noc przepijają w Base. A to jest dziewięć niesamowitych wieczorów z Wisłą i ABG. Sorry, nie potrafiłbym sobie tego odmówić.

Żeby tylko jeszcze sytuacja z wyjazdami się wyjaśniła pozytywnie..

E.
SiD1894 napisał(a):
Jeśli w rundzie wiosennej miałem karnet na G3, rząd X to jeśli powiem że chcę karnet na C3 to dostanę to samo miejsce tyle że na C3 tak?
Tak. Młyn jest przeniesiony na C - tj rezerwacje z G mają ważność na sektorze C.
Ostatnio edytowane przez fialo : 05.07.2011 o godz. 22:48.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując