|
Kiedyś było tak, że przez kilka dni były przedłużenia, potem przesiadki, a potem dopiero wolna sprzedaż. Teraz nie wiem czemu, ale zrobili bez dodatkowego terminu "przesiadek".
Mimo wszystko karnety bardzo tanieeee. Nic tylko kupić! I czekać na sprzedaż internetową, może się wyrobią w tym sezonie.
|