nie wiem jak wy uwazacie ale ja spodziewalem sie ze ceny pojda troche w dol(z 19 na 15, z 27 na 25przynajmniej itp...)
bo przyznajmy ze na lige i to bez topowych meczy raczej nie zapelnimy 3 trybun skoro sezon wczesniej nie moglismy zapelnic dwoch, a jak jeszcze czwarta bedzie otwarta to juz w ogole....no ale co zrobic

