Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50019
Stary 05.07.2011, 21:36
Orson napisał(a):Wyświetl post
co do poziomu 2 ligi holenderskiej to weźcie sobie na wstrzymanie... pamiętajcie, że u nas gra podstawowy obrońca z czołowki 1 ligi
którego pozbyto się za darmo a u na sprzyjęto jak boga. Czyli juz nie spełniał wymagań na jakiegokolwiek obrońce drużyny czołówki ligi - czas robi swoje...
Odpowiedz cytując