Orson napisał(a):

|
co do poziomu 2 ligi holenderskiej to weźcie sobie na wstrzymanie... pamiętajcie, że u nas gra podstawowy obrońca z czołowki 1 ligi
|
którego pozbyto się za darmo a u na sprzyjęto jak boga. Czyli juz nie spełniał wymagań na jakiegokolwiek obrońce drużyny czołówki ligi - czas robi swoje...