Wyświetl pojedynczy post
mhl_pl
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2643
Stary 05.07.2011, 21:34
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Jestem za tym, by temat został. Przynajmniej będzie okazja sprawdzić, kto tu ma problem z tym, że jest Polakiem i kogo można poważnie na forum traktować, a komu dać IGNORA.
Zgadzam się z Tobą Vinci w 100%
Piotrze R. Legendo Kuchenkorza - Pozdrowienia do Więzienia...
Odpowiedz cytując