Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
mhl_pl
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
2643
05.07.2011, 21:34
Vinci
napisał(a):
Jestem za tym, by temat został. Przynajmniej będzie okazja sprawdzić, kto tu ma problem z tym, że jest Polakiem i kogo można poważnie na forum traktować, a komu dać IGNORA.
Zgadzam się z Tobą Vinci w 100%
Piotrze R. Legendo Kuchenkorza - Pozdrowienia do Więzienia...
mhl_pl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mhl_pl
Znajdź inne posty napisane przez mhl_pl