Wyświetl pojedynczy post
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3509
Stary 05.07.2011, 21:30
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Transfery Slask robi dobre - w kolejnym sezonie tez beda wysoko
Dobre transfery robią...
mnie zwłaszcza podobają się dwa z nich:

Doświadczony, dobrze zbudowany obrońca, grał w reprezentacji, gwiazda Polonii Warszawa, niestety przegrał rywalizację z czołowym obrońcą Serii B - Dariusz Pietrasiak

Wysoki, dobrze grający głową, młody, bardzo utalentowany, ulubieniec kibiców z drugiej strony Błoń, którzy nie mogą przeżyć jego odejścia - Marek Wasiluk


fakt, że Voskamp dobrze się prezentuje na papierze, ale poza nim do potencjalnie dobrych transferów to tylko M. Centarskiego można zaliczyć (jako zmiennik Mili)

za 90minut - przymierzani:
Damian Gorawski ()
Emil Noll
Maciej Wilusz
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując