mitmichael napisał(a):

|
Transfery Slask robi dobre - w kolejnym sezonie tez beda wysoko
|
Dobre transfery robią...
mnie zwłaszcza podobają się dwa z nich:
Doświadczony, dobrze zbudowany obrońca, grał w reprezentacji, gwiazda Polonii Warszawa, niestety przegrał rywalizację z czołowym obrońcą Serii B - Dariusz Pietrasiak
Wysoki, dobrze grający głową, młody, bardzo utalentowany, ulubieniec kibiców z drugiej strony Błoń, którzy nie mogą przeżyć jego odejścia - Marek Wasiluk
fakt, że Voskamp dobrze się prezentuje na papierze, ale poza nim do potencjalnie dobrych transferów to tylko M. Centarskiego można zaliczyć (jako zmiennik Mili)
za 90minut - przymierzani:
Damian Gorawski (

)
Emil Noll
Maciej Wilusz