Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2044
Stary 05.07.2011, 21:29
Też uważam, że gdyby pokazali nowe koszulki to byłby większy szum o tym. Nie wspomnę już dlaczego to TVP miałaby mieć wyłączność na podanie tej informacji a inne stacje nic by nie wspomniały.
Odpowiedz cytując