nie będzie! od kuzyna teścia słyszałem, że 3k karnetów wzięło SKWK i nie zamierza ich oddać do wolnej sprzedaży! tak więc kto fanatyk na bagnety i jutro trzeba wykupić te pozostałe 2642 bilety! Jak ja się cieszę, że gimnazjum już zamknięte, bo będę mógł być od 7 w kolejce! Ktoś wie czy przyjmują pieniądze z monopoly, bo na płatność kartą nie liczę.