Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1196
Stary 05.07.2011, 21:23
kibic221 napisał(a):Wyświetl post
ludziska jak myślicie beda jeszcze karnety na C we czwartek wieczorem
nie będzie! od kuzyna teścia słyszałem, że 3k karnetów wzięło SKWK i nie zamierza ich oddać do wolnej sprzedaży! tak więc kto fanatyk na bagnety i jutro trzeba wykupić te pozostałe 2642 bilety! Jak ja się cieszę, że gimnazjum już zamknięte, bo będę mógł być od 7 w kolejce! Ktoś wie czy przyjmują pieniądze z monopoly, bo na płatność kartą nie liczę.

Odpowiedz cytując