Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3508
Stary 05.07.2011, 21:21
Bąbel napisał(a):Wyświetl post
Nigdy nie wiadomo, nikt im przed sezonem nie dawał drugiego miejsca, a jednak je osiągneli, nam też nie wróżono mistrzostwa, a jednak je zdobyliśmy. Piłka nożna jest tak nieprzewidywalna, szczególnie ostatnio w naszej lidze, że nie można nic założyć z góry
Wiadomo bywa różnie może znowu powtórzą start poprzedniego sezonu i ileś tam porażek z rzędu

Ale ten sezon będzie juz sporo łatweiejszy - sporo klubów spuściło z tonu bo przejechało się na swoich mocarstwowych planach. Teraz już tak wyrównanej ligi nie będzie. Śląsk o pierwszą 5 góra 6 powalczy na pewno, choćby dlatego ze jest jednym z naprawdę niewielu klubów w których jest jako taki porządek i nie ma paniki z kasą.
Odpowiedz cytując