Bąbel napisał(a):

Nigdy nie wiadomo, nikt im przed sezonem nie dawał drugiego miejsca, a jednak je osiągneli, nam też nie wróżono mistrzostwa, a jednak je zdobyliśmy. Piłka nożna jest tak nieprzewidywalna, szczególnie ostatnio w naszej lidze, że nie można nic założyć z góry
|
Wiadomo bywa różnie może znowu powtórzą start poprzedniego sezonu i ileś tam porażek z rzędu
Ale ten sezon będzie juz sporo łatweiejszy - sporo klubów spuściło z tonu bo przejechało się na swoich mocarstwowych planach. Teraz już tak wyrównanej ligi nie będzie. Śląsk o pierwszą 5 góra 6 powalczy na pewno, choćby dlatego ze jest jednym z naprawdę niewielu klubów w których jest jako taki porządek i nie ma paniki z kasą.