Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
kibic221
Member
Od: 04.2011
Offline
#
1191
05.07.2011, 21:18
ludziska jak myślicie beda jeszcze karnety na C we czwartek wieczorem
kibic221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibic221
Znajdź inne posty napisane przez kibic221