mitmichael napisał(a):

|
Transfery Slask robi dobre - w kolejnym sezonie tez beda wysoko
|
Nigdy nie wiadomo, nikt im przed sezonem nie dawał drugiego miejsca, a jednak je osi±gneli, nam też nie wróżono mistrzostwa, a jednak je zdobyli¶my. Piłka nożna jest tak nieprzewidywalna, szczególnie ostatnio w naszej lidze, że nie można nic założyć z góry
