Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
szyszkaTS
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: XVIII
Offline
#
1188
05.07.2011, 21:00
No a jeżeli w poprzednim sezonie siedziałem na G4 gdzie teraz będzie sektor gości to gdzie mam rezerwacje? mam rozumieć że C4?
Powinno być tak że miejsca z G automatycznie przechodzą na C a trybuna G jest cała wolna, z wyłączeniem sektora gości
WISŁA!
szyszkaTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szyszkaTS
Znajdź inne posty napisane przez szyszkaTS