Wyświetl pojedynczy post
szyszkaTS
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: XVIII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1188
Stary 05.07.2011, 21:00
No a jeżeli w poprzednim sezonie siedziałem na G4 gdzie teraz będzie sektor gości to gdzie mam rezerwacje? mam rozumieć że C4?

Powinno być tak że miejsca z G automatycznie przechodzą na C a trybuna G jest cała wolna, z wyłączeniem sektora gości
WISŁA!
Odpowiedz cytując