|
Myslę, że gdyby była robiona sesja fotograficzna, to może pojawiłaby się jakaś informacja na stronie oficjalnej. Mam nadzieję, że jest tak , jak pisze wujekWojtek powyżej. Po za tym chłopcy są chyba teraz w Estonii, raczej tam sobie nie robią fotek.
Ostatnio edytowane przez Plastman : 05.07.2011 o godz. 21:01.
|