crazykaro napisał(a):

Po cholerę kolejny temat pseudopolityczny? Co chwilę ludzie się tam kłócą wiec zapewne dlatego jest tak popularny. Poza tym to, że coś jest popularne nie oznacza że jest dobre. A temat nie za bardzo wiadomo o czym.
I nie rozumiem po co te kapitaliki w tytule?
|
Jestem za tym, by temat został. Przynajmniej będzie okazja sprawdzić, kto tu ma problem z tym, że jest Polakiem i kogo można poważnie na forum traktować, a komu dać IGNORA.