Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2642
Stary 05.07.2011, 20:49
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Po cholerę kolejny temat pseudopolityczny? Co chwilę ludzie się tam kłócą wiec zapewne dlatego jest tak popularny. Poza tym to, że coś jest popularne nie oznacza że jest dobre. A temat nie za bardzo wiadomo o czym.

I nie rozumiem po co te kapitaliki w tytule?
Jestem za tym, by temat został. Przynajmniej będzie okazja sprawdzić, kto tu ma problem z tym, że jest Polakiem i kogo można poważnie na forum traktować, a komu dać IGNORA.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując