Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22566
Stary 05.07.2011, 20:47
nero napisał(a):Wyświetl post
Glazik - przyznaje nie wiedziałem. Szybko się uwinęli z produkcją.
Pytanie do tych co pili Frugo, smakuje tak samo bądź podobnie jak kiedyś?!
a pod tym linkiem odpowiedz na twoje pytanie http://www.mmbydgoszcz.pl/365390/201...ry=spozaMiasta
Odpowiedz cytując