nero napisał(a):

Glazik - przyznaje nie wiedziałem. Szybko się uwinęli z produkcją.
Pytanie do tych co pili Frugo, smakuje tak samo bądź podobnie jak kiedyś?!
|
a pod tym linkiem odpowiedz na twoje pytanie
http://www.mmbydgoszcz.pl/365390/201...ry=spozaMiasta