Wyświetl pojedynczy post
Jacha
Member
 
Od: 08.2010
Skąd: Czechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1185
Stary 05.07.2011, 20:43
Czyli 13 jak pójdę kupić karnet, to muszę powiedzieć w kasie że chce rezerwację na C ? Bo nie za bardzo kumam :/
Odpowiedz cytując