Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
Jacha
Member
Od: 08.2010
Skąd: Czechowice
Offline
#
1185
05.07.2011, 20:43
Czyli 13 jak pójdę kupić karnet, to muszę powiedzieć w kasie że chce rezerwację na C ? Bo nie za bardzo kumam :/
Jacha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jacha
Znajdź inne posty napisane przez Jacha