Super

Czy tak trudno było ogarnąć w klubie to, że wiele ludzi chciałoby mieć rezerwacje na C mimo, że mieli karnet na G. Jeszcze gdyby nie było otwartej sprzedaży do 22 lipca, to wyglądała by ta sprawa lepiej, a tak najlepiej jutro lecieć po karnet, za tydzień po bilet bo przecież wszyscy mieszkają w akademiku pod stadionem
