Wyświetl pojedynczy post
Zlatan93
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1178
Stary 05.07.2011, 20:11
Donki napisał(a):Wyświetl post
Powinno być tak, że Ci którzy mieli karnet na G to teraz maja zarezerwowane miesce na C.

Nie, niby dlaczego?

W tamtej rundzie na G chodzili nie tylko ci co chcieli być na młynie, ale także ci których nie stać było na droższe bilety.
Odpowiedz cytując