Donki napisał(a):

|
Powinno być tak, że Ci którzy mieli karnet na G to teraz maja zarezerwowane miesce na C.
|
Nie, niby dlaczego?
W tamtej rundzie na G chodzili nie tylko ci co chcieli być na młynie, ale także ci których nie stać było na droższe bilety.