|
Mi osobiście zawsze brakowało patriotycznych akcentów na naszym stadionie. Bardzo zawsze podoba mi się śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego przed derbami>-). Myślę, że na meczach, które odbywają się w okolicach Świąt państwowych bardzo cenne byłby ich upamiętnienie przez Wiślaków. Jednocześnie mogłoby być to bardzo pouczające dla naszych piłkarzy pochodzących w sumie z kilkunastu państw.
|