Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 05.07.2011, 20:09
Mi osobiście zawsze brakowało patriotycznych akcentów na naszym stadionie. Bardzo zawsze podoba mi się śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego przed derbami>-). Myślę, że na meczach, które odbywają się w okolicach Świąt państwowych bardzo cenne byłby ich upamiętnienie przez Wiślaków. Jednocześnie mogłoby być to bardzo pouczające dla naszych piłkarzy pochodzących w sumie z kilkunastu państw.
Odpowiedz cytując