Wyświetl pojedynczy post
Bąbel
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10498
Stary 05.07.2011, 19:52
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
C.Ronaldo to jeden z dwóch najlepszych piłkarzy na świecie ale w tym roku zdobył tylko dla Realu Puchar Króla. Czemu tak mało skoro jest taki dobry
nie trafia do mnie to porównanie

K4millo napisał(a):Wyświetl post
W lidze argentyńskiej jest system że spadają zespoły z najgorszą średnią punktów w ostatnich kilku latach. Więc nie spadł tylko przez obecne talenty, tylko też przez takie talenty jak ubóstwiany tutaj na forum Andres Rios, który najwięcej grał wtedy kiedy River zajął ostatnie miejsce w lidze.
nie wiedziałem, że jest taki system, dzięki za dokształcenie
Milczenie to nuda głupca i myśl mędrca.
Odpowiedz cytując