nie trafia do mnie to porównanie
K4millo napisał(a):

|
W lidze argentyńskiej jest system że spadają zespoły z najgorszą średnią punktów w ostatnich kilku latach. Więc nie spadł tylko przez obecne talenty, tylko też przez takie talenty jak ubóstwiany tutaj na forum Andres Rios, który najwięcej grał wtedy kiedy River zajął ostatnie miejsce w lidze.
|
nie wiedziałem, że jest taki system, dzięki za dokształcenie
