Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50011
Stary 05.07.2011, 19:48
Tak słówko komentarza do newsa o Diazie i bitonie

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=25395

Cytat:
Dziś lub jutro podpisane zostaną umowy z nowymi zawodnikami Wisły
Wiadomo że raczej jest to kwestia najblizszych dni, ale teksty: "Dziś lub jutro" to serwuje się nam od 2 tygodni.
I jak widać z Jovanoviciem dalej cisza ...
Odpowiedz cytując