Tak słówko komentarza do newsa o Diazie i bitonie
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=25395
Cytat:
|
Dziś lub jutro podpisane zostaną umowy z nowymi zawodnikami Wisły
|
Wiadomo że raczej jest to kwestia najblizszych dni, ale teksty: "Dziś lub jutro" to serwuje się nam od 2 tygodni.
I jak widać z Jovanoviciem dalej cisza ...