|
Dobrze jest to przemyślane , dobre ceny .
Szkoda,że nie podali informacji,czy aby kupić karnet trzeba się stawić osobiście , czy wystarczy ,że np. kumpel przekaże mi swoją KK ? Domyślam się jednak,że to drugie.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|