Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1165
Stary 05.07.2011, 19:38
Kudłaty napisał(a):Wyświetl post
Ten sam problem co xKamci0x: na rundę wiosenną miałem karnet na G3 i czy w tej chwili do 22 lipca jestem pewien, że dostane miejsce na C3? Nic nie jest wspomniane o tym w wiadomości a jednak wolałbym być pewien.
Jest jak byk wspomniane, że można dokonać przeniesienia do 22. Po 22 ci przepada...
Po co wy sie wogóle spinacie? Stadion duży, ceny nie najgorsze spokojnie ... sam kupie dopiero jak awansują do grup, bo nie mam zamiaru płacić, jak Doniowi wpadnie niesamowity pomysł zamknięcia nam stadionu.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując