Wyświetl pojedynczy post
xKamci0x
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1158
Stary 05.07.2011, 19:25
i teraz pytanie: gdy miałem karnet na G3 na jesień, to czy teraz będę miał zarezerwowane miejsce na C3 czy dalej na G3 ( bo był komunikat przed wiosną że posiadacze karnetów z G będą mieli możliwość przenisienia zarezerwowanego miejsca na C )

czy tylko to było aktualne w czasie trwania rundy wiosnennej?
Odpowiedz cytując