Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1156
Stary 05.07.2011, 19:16
Mam nie odparte wrażenie że karnety mogły być nieco tańsze.

1. Otwarte 3 trybuny, nie 2 jak w poprzednim sezonie.
2. Brak topowych meczów na Reymonta 22.

W sumie zapłacę całe 20 zł mniej ale mi obniżka...
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując