Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10497
Stary 05.07.2011, 19:14
Od razu podkreślam, że proszę tego posta potraktować z przymrużeniem oka, ale jestem ciekawy jakby ten piłkarz sprawdził się w zespole Wisły, ale nie w futsalu lecz w piłce nożnej. Drybler / technik z niego nawet niezły:

http://www.wisla.tv/?v=259
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 05.07.2011 o godz. 19:25.
Odpowiedz cytując