mitmichael napisał(a):

|
Nie maja sie z czego cieszc - z tego co pisalo na pasku informacyjnym na OSI prezes Trabzonsporu tez brał w tym udział. A co do Kosy na pewno bedzie wzmocnieniem - tylko ktos musi jego swietne podania wykorzystywac, tak jak kiedys Zienczuk
|
Moi tureccy koledzy od dawna o tym mówili ze Fenerbahce w personie Aziza Yildirima ustawiają ligę i stało się to faktem. Z tego co wiem nikogo z Trabzonu nie zatrzymali. Za to prezes i bramkarz Sivassporu zostali aresztowani pod zarzutem sprzedania meczu ostatniej kolejki "Sivas vs Fener".
Oglądajcie od 2:30. Największe przekręty Fenerbahce w sezonie 2010/2011:
http://www.youtube.com/watch?v=VeRP2...&feature=share