piter116 napisał(a):

Nie maja sie z czego cieszc - z tego co pisalo na pasku informacyjnym na OSI prezes Trabzonsporu tez brał w tym udział. A co do Kosy na pewno bedzie wzmocnieniem - tylko ktos musi jego swietne podania wykorzystywac, tak jak kiedys Zienczuk