Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5983
Stary 05.07.2011, 18:42
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Niezłe kwiatki w Turcji. Jeszcze może się okazać, że nasza trójka z Trabzonu zagra w LM .
http://www.sport.pl/pilka/1,65085,98...enerbahce.html
Nie maja sie z czego cieszc - z tego co pisalo na pasku informacyjnym na OSI prezes Trabzonsporu tez brał w tym udział. A co do Kosy na pewno bedzie wzmocnieniem - tylko ktos musi jego swietne podania wykorzystywac, tak jak kiedys Zienczuk
Odpowiedz cytując