Wyświetl pojedynczy post
troj88
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Płaszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22556
Stary 05.07.2011, 18:40
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Szybkie pytanko, od jakiej wersji GG, jest możliwość otwarcia wielu okienek rozmowy w jednym dużym oknie
Bo nie mogę znaleźć.
W najnowszej na pewno Pod krzyżykiem zamykania okna rozmowy masz taką strzałkę, sprawdź ;>
Odpowiedz cytując