Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
troj88
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Płaszów
Offline
#
22556
05.07.2011, 18:40
WISŁAZWE
napisał(a):
Szybkie pytanko, od jakiej wersji GG, jest możliwość otwarcia wielu okienek rozmowy w jednym dużym oknie
Bo nie mogę znaleźć.
W najnowszej na pewno
Pod krzyżykiem zamykania okna rozmowy masz taką strzałkę, sprawdź ;>
troj88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do troj88
Znajdź inne posty napisane przez troj88