Wyświetl pojedynczy post
alterego
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22553
Stary 05.07.2011, 17:24
Żeby składać wniosek o dowód osobisty (normalny, ważny 10 lat) trzeba mieć UKOŃCZONE 18 lat. Żeby zdawać prawko trzeba mieć UKOŃCZONE 18 lat. Ale, tak jak j,a można zdawać prawko zaraz po urodzinach. Urodziny miałam 5 kwietnia, egzamin chyba 7. Możesz sobie wyrobić dowód tymczasowy ważny 5 lat i na jego podstawie zdawać prawko tuż po UKOŃCZENIU 18 lat.

jakieś pytania jeszcze?
Powód: bo zagmatwałam w cholere
Ostatnio edytowane przez alterego : 05.07.2011 o godz. 17:28.
Odpowiedz cytując