Żeby składać
wniosek o dowód osobisty (normalny, ważny 10 lat) trzeba mieć UKOŃCZONE 18 lat. Żeby zdawać prawko trzeba mieć UKOŃCZONE 18 lat. Ale, tak jak j,a można zdawać prawko
zaraz po urodzinach. Urodziny miałam 5 kwietnia, egzamin chyba 7. Możesz sobie wyrobić dowód tymczasowy ważny 5 lat i na jego podstawie zdawać prawko tuż po UKOŃCZENIU 18 lat.
jakieś pytania jeszcze?
