|
Nie jeżdżę autem (a zwłaszcza tutaj), więc niespecjalnie orientowałem się - wydaje mi się, że koło 1,40 ale zaraz idę do carrefoura, to pewnie dorzucę coś nowego spożywczego, a zarazem może minę jakąś stację. Tylko nie spodziewaj się takich cen w mniejszych sklepach (zwłaszcza nocnych), a lidl jest chyba do 18 - u mnie jak praktyki trwają do ok. 17.30 ciężko się wyrobić.
|