Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22551
Stary 05.07.2011, 17:17
siekierski napisał(a):Wyświetl post
Pytanko

Słyszałem, że aby przystąpić do egzaminu na kat. B, należy mieć ukończone 18 lat, ale:



Interesuje mnie to co w nawiasie. Z tego wnioskuję, że jednak nie trzeba mieć tych 18 lat, chyba że chodzi o kat B1.
Jeśli zapisujesz się na prawo jazdy NIE musisz mieć ukończonych 18 lat, ALE urodziny musisz mieć w odpowiednio niedługim czasie (nie pamiętam teraz czy był to miesiąc, czy trochę więcej). Mówię tu oczywiście o kategorii B. Wiadomo, nikt nie posadzi Cię od razu za kółko, najpierw masz wykłady teoretyczne, które trochę trwają. Najlepiej zapytaj u jakiegoś instruktora, ale fakt faktem, że tej osiemnastki nie musisz mieć ukończonej

Edit: zasięgnąłem języka - na kurs możesz zapisać się na 3 miesiące przed urodzinami, bez ukończonej 18 możesz jeździć i chodzić na wykłady, ale do egzaminu nie podejdziesz
Powód: TSW!
Ostatnio edytowane przez wislacki : 05.07.2011 o godz. 17:38.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując