Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50001
Stary 05.07.2011, 17:08
willow napisał(a):Wyświetl post
W duchu tak to właśnie interpretuję, ale co On miał na myśli, Bóg jeden raczy wiedzieć. Oby to samo, co my...
Bo równie dobrze może być tak, że to, czego nie chce (lub Mu nie wolno) powiedzieć w polskich mediach, mówi w holenderskich...

Ty go uważasz chyba za idiotę. Bo tylko idiota nie wiedziałby tego, że jeżeli powie coś w holenderskich mediach to trafi to również do polskich. Akurat Maaskant to inteligentny chłop, a z jego słów jasno wynika co chce przekazać, a jeżeli ktoś ma problemy z interpretacją to musi poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.
Odpowiedz cytując