Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2295
Stary 05.07.2011, 17:04
Telebimy w Warszawie - powiedzcie mi czemu w Polsce nigdy nie moze byc nic cacy tylko zawsze ktoś coś s**rdoli nawet jak stadion jest dobry? Te telebimy są za małe i nawet nie zetkną się krawędziami aby utworzyć taką zwartą puszkę ;/ Poza tym nowoczesne są teraz ekrany 16:9 - to czemu my do nowego stadionu instulejmy jakieś przestarzałe formaty?




aaa i ta mozaika z krzesęłek jest do d****y !!! brzydkie to jak nie wiem co... białe krzesełka to w ogole idotyczny pomysł bo one wyglądaja tak jakby tam ich w ogóle nie było a był goły beton. Mozaika ładna jest w Gdańsku i ma sens bo nadała stadionowi pastelowe odcienie i świetnie to wygląda... ale mozaika w Warszawie jest po prostu żałosna... w wiele lepiej byłoby gdyby stadion miał tylko czerwone krzesełka - to byłby czad.
Odpowiedz cytując