jova napisał(a):

Niekoniecznie ściemnia. Zależy jak zinterpretujesz jego słowa. "Skład na grupę LM" może oznaczać zespół, który będzie sobie w grupie jakoś radził albo taki, który po prostu do tej grupy wejdzie.
Moim zdaniem mamy drużynę, która (przy sporej dozie szczęścia) może się wślizgnąć do LM, ale o wyrównanej rywalizacji z zespołami z grupy LM możemy zapomnieć.
|
W duchu tak to właśnie interpretuję, ale co On miał na myśli, Bóg jeden raczy wiedzieć. Oby to samo, co my...
Bo równie dobrze może być tak, że to, czego nie chce (lub Mu nie wolno) powiedzieć w polskich mediach, mówi w holenderskich...