Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49997
Stary 05.07.2011, 16:52
willow napisał(a):Wyświetl post
O co. Dla holenderskiej prasy prawdę mówi, a dla nas ściemniają:

http://www.futbol.pl/artykul/104595.html
Niekoniecznie ściemnia. Zależy jak zinterpretujesz jego słowa. "Skład na grupę LM" może oznaczać zespół, który będzie sobie w grupie jakoś radził albo taki, który po prostu do tej grupy wejdzie.
Moim zdaniem mamy drużynę, która (przy sporej dozie szczęścia) może się wślizgnąć do LM, ale o wyrównanej rywalizacji z zespołami z grupy LM możemy zapomnieć.
Odpowiedz cytując