Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Rybka1928
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
22545
05.07.2011, 16:21
Chodzi o to jak masz 18 lat ale nie masz dowodu np na niego czekasz a przystępujesz na kateogrie B
Rybka1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rybka1928
Znajdź inne posty napisane przez Rybka1928