Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49994
Stary 05.07.2011, 16:09
Też nie. Jak wejdziemy do LM to kasa by była, a jak nie, to najwyzej bysmy nie skorzystali z klauzuli. Pewnie Belgowie licza na powrót to Jupiler League i nie chcieli się zgodzić na taki układ.

Cytat:
OK to sprzedaj Pareike ........bo to jedyny sposub w Wisle na kupno następców ,a i nie zapominaj ze tylko 30 procent moze byc przeznaczone na kolejne zakupy piłkarzy .POWODZENIA
Utrzymanie klubu kosztuje. Skąd brać kasę ? Cupiała w to nie mieszajmy. To, że przyjdzie okienko, a właściciel sypnie kasą to są mrzonki powtarzane co pół roku. Klub ma sobie radzić i radzi sobie w jedyny dostepny sposób,
Ostatnio edytowane przez tofik : 05.07.2011 o godz. 16:19.
..
Odpowiedz cytując