Też nie. Jak wejdziemy do LM to kasa by była, a jak nie, to najwyzej bysmy nie skorzystali z klauzuli. Pewnie Belgowie licza na powrót to Jupiler League i nie chcieli się zgodzić na taki układ.
Cytat:
|
OK to sprzedaj Pareike ........bo to jedyny sposub w Wisle na kupno następców ,a i nie zapominaj ze tylko 30 procent moze byc przeznaczone na kolejne zakupy piłkarzy .POWODZENIA
|
Utrzymanie klubu kosztuje. Skąd brać kasę ? Cupiała w to nie mieszajmy. To, że przyjdzie okienko, a właściciel sypnie kasą to są mrzonki powtarzane co pół roku. Klub ma sobie radzić i radzi sobie w jedyny dostepny sposób,