Wyświetl pojedynczy post
WiernyWiśle
Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49993
Stary 05.07.2011, 16:08
Powie mi ktoś jaki jest sensu wypożyczania piłkarzy bez kwoty odstępnego? Szczególnie w przypadku Bitona jest to po prostu dziwne? Nie wiem jak to nazwać... Sytuacje Diaza rozumiem. To jest raczej zapchaj dziura... Ale Biton? Nie rozumiem działania Stana w tej kwestii...
Odpowiedz cytując