|
Powie mi ktoś jaki jest sensu wypożyczania piłkarzy bez kwoty odstępnego? Szczególnie w przypadku Bitona jest to po prostu dziwne? Nie wiem jak to nazwać... Sytuacje Diaza rozumiem. To jest raczej zapchaj dziura... Ale Biton? Nie rozumiem działania Stana w tej kwestii...
|